Nawigacja

Retail Innovations Theatre

Uczestnictwo w warsztatach i prezentacjach dla słuchaczy jest bezpłatne!
Wystawcy mają możliwość przeprowadzenia 15-minutowej prezentacji produktowej, koszt 990 zł.
Lokalizacja: hala 1

20.11.2019

11:30 - 12:15   Najnowsze trendy w aranżacji sklepów na podstawie targów Global Shop w Chicago. Seria szkoleń z cyklu „Shop Doctor w USA” -  dr Marek Borowiński, SHOP DOCTOR (autor programów TV: ”Shop Doctor w USA”, „Sklepowe Rewolucje”,  autor książki: „Doktor Kolor, czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu”)

12:15 - 13:00   Czy cena musi być najważniejszym elementem przy zawieraniu transakcji? Czyli inaczej jak sprzedawać drogo i mieć zadowolonych klientów. - Tomasz Kalko
Co zrobić żeby klient kupował od dostawcy „wartość”, a nie warunki.
Jak uzyskać wartościowe polecenia i budować wartościową sieć ambasadorów marki?
Klient zaczyna rozmowę od „za ile …”. Jak się przed tym bronić?
Jak budować partnerstwo, w którym klient dba o dostawcę i czy to jest możliwe?
Jak sprzedawać do kupców?

13:00 - 14:00   Top 3 technologie, które pomogą w unowocześnieniu Twojej firmy. RFID, Bluetooth, digitalizacja przestrzeni sklepowych. - Jakub Kownacki, ISS RFID
Zastosowanie nowych technologii obniża koszty magazynowania, inwentaryzacji i obsługi sklepów. Dzięki nim możliwa jest też automatyzacja, wspierają też procesy płatności mobilnych i kas samoobsługowych, a konsumenci odnotowują same korzyści. Jak wprowadzić to do Twojej firmy? Możesz wykorzystać np. identyfikację drogą radiową (RFID), beacony (Bluetooth) czy digitalizację przestrzeni sklepowych (inteligentne przymierzalnie, inteligentne lustra, cyfrowe witryny, sztuczna inteligencja, systemy video). To zyskujące na popularności rozwiązania, które po prostu się opłacają.  Opowiem, jak Twój biznes może na nich zyskać.

14:00 - 14:45   Czy jesteś gotowy na sukces Twojego sklepu? Case study – porównanie sklepów z różnych branż z Polski i z Ameryki. Seria szkoleń z cyklu „Shop Doctor w USA”  - dr Marek Borowiński, SHOP DOCTOR (autor programów TV: ”Shop Doctor w USA”, „Sklepowe Rewolucje”,  autor książki: „Doktor Kolor, czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu”).

21.11.2019

10:30 - 11:00   POSPAY ONLINE - Innowacja roku - wygodne i szybkie płatności bezgotówkowe w erze kas online - dr Marek Borowiński (SHOP DOCTOR) przedstawi na konferencji prasowej najlepszą receptę na obsługę płatności kartą - POSPAY ONLINE. Zintegrowane, mobilne rozwiązanie firmy Posnet zostanie premierowo zaprezentowane w wersji ONLINE.

11:00 - 11:45   Kolory sklepów w Ameryce, czyli jak zaprojektować skuteczną komunikację POS do Twojego sklepu. Seria szkoleń z cyklu „Shop Doctor w USA” - prowadzenie dr Marek Borowiński, SHOP DOCTOR (autor programów TV: ”Shop Doctor w USA”, „Sklepowe Rewolucje”,  autor książki: „Doktor Kolor, czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu”).

11:45 - 12:30   Cyfryzacja procesów biznesowych na przykładach wsparcia w obszarze ekspansji i zarzadzania majątkiem w sieci sklepów (Property Management). - Anna Gnyla i Marek Jurkowski, Intense Group
Przyspieszenie i automatyzacja międzysystemowych procesów handlowych w strategii omnichannel z wykorzystaniem szyny integracyjnej ESB w branży Retail. Mobilność, integracja danych, personalizacja, elastyczność, controlling i analizy... pokażemy na przykładach jak może wyglądać informatyzacja Know-How Twojej organizacji przy użyciu elastycznego rozwiązania klasy BPM – systemu INTENSE PLATFORM.

12:30 - 13:30   Jak będzie wyglądał rynek retail za 5 lat? Przegląd technologii przyszłości, nowości z targów i z laboratoriów badawczych. - Jakub Kownacki, ISS RFID
Konsumenci oczekują bezproblemowych zakupów, dostępności towaru i dostawy w przeciągu 24 godzin. By temu sprostać, w sektorze retail zawsze były wykorzystywane najnowsze technologie. A gdyby tak spojrzeć w przyszłość i zobaczyć branżę za 5 lat? Czy wtedy będziemy w stanie śledzić każdy produkt w czasie rzeczywistym? Czy przekroczymy barierę w pełni zautomatyzowanych sklepów? Czy będziemy w stanie monitorować wszystkie produkty na półkach? Opowiem o technologiach jutra i o tym, jak zmienią Twoją branżę.

13:30 - 14:15   Jak zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie? Seria szkoleń z cyklu „Shop Doctor w USA” prowadzenie dr Marek Borowiński, SHOP DOCTOR (autor programów TV: ”Shop Doctor w USA”, „Sklepowe Rewolucje”,  autor książki: „Doktor Kolor, czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu”).

 

PRELEGENCI