Nawigacja

 

Konkurs Best Shop Concept

Ideą konkursu jest przedstawienie i nagrodzenie najciekawszych konceptów sklepowych w różnych formatach, które wyróżniają się zarówno pod względem estetycznym jak i użytkowym. Oceniana jest także spójność i jednocześnie unikalność konceptu, zastosowanie unikalnych rozwiązań oraz design. Do konkursu mogą być zgłaszane sklepy, które zostały otwarte lub przeszły remodeling w okresie 11/2023 do 10/2024 roku. Kategorie:

  1. Hipermarket
  2. Supermarket
  3. Dyskont
  4. Sklep typu convenience
  5. Sklep odzieżowy
  6. Sklep specjalistyczny
  7. Punkt sprzedaży usług
  8. Gastronomia

Warunkiem zgłoszenia sklepu do konkursu jest przesłanie informacji o obiekcie oraz materiału zdjęciowego, który przedstawiać będzie witrynę z logotypem lub marką, wnętrze sklepu, strefę sprzedaży oraz inne elementy, które są szczególnie ważne lub nowatorskie. Organizator nie pobiera opłat z tytułu zgłoszenia sklepu do Konkursu BEST SHOP CONCEPT. Zgłoszenia do konkursu można przesłać do 25 października 2024. Formularz zgłoszeniowy do pobrania.

Zwycięskie i wyróżnione sklepy są prezentowane na łamach Perfect Store. Przewodniczącym Jury jest Marek Borowiński. Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie statuetek laureatom odbywa się podczas RetailShow Afterparty pierwszego dnia targów RetailShow. Laureaci mogą posługiwać się tytułem Best Shop Concept i używać logo Konkursu w swojej działalności promocyjnej, reklamowej i informacyjnej.

LAUREACI EDYCJI 2023

LAUREACI EDYCJI 2022

LAUREACI EDYCJI 2019

LAUREACI EDYCJI 2018

LAUREACI EDYCJI 2017

LAUREACI EDYCJI 2016 

LAUREACI EDYCJI 2015

LAUREACI EDYCJI 2014

> Formularz zgłoszeniowy
> Regulamin konkursu

Informacji udziela Wojciech Smoktunowicz, wsmoktunowicz@ecppolska.pl, tel. 883-773-306.