Nawigacja

O Targach

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Najbliższa, 13-ta edycja, odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2024 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI w największej hali nr 1.

Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta ponad 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG.

Na targach po raz kolejny, co jest już wyróżnikiem tych targów, zbudowany będzie Modelowy Sklep - The Perfect Store, w którym można poznać trendy projektowania i porównać najnowsze urządzenia oraz wyposażenie dla handlu.

Targom towarzyszy konferencja Retail Congress, a także konkursy Innowacje Handlu i Best Shop Concept - oficjalne wręczenie nagród odbywa się podczas RetailShow Afterparty. Wydarzenia towarzyszące są świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.

ZAKRES TEMATYCZNY

LISTA WYSTAWCÓW

PLAN STOISK

PROGRAM TARGÓW

RELACJA WIDEO

GALERIA ZDJĘĆ

PUBLIKACJE

WSPÓŁPRACA I PATRONI

FORMULARZE

KONTAKT