Nawigacja

Modelowy sklep

W najbliższym czasie opublikujemy wizualizacje The Perfect Store 2017.

W ubiegłym roku zaproponowaliśmy powrót odcieni bieli, która stała się trendem dominującym we wnętrzach, a naszym zdaniem doskonale sprawdza się w sklepach spożywczych. Przedstawiliśmy ją w towarzystwie naturalnego bielonego drewna łączonego z mocnym akcentem koloru w wybranych miejscach. Postawiliśmy na zieleń w odcieniu limonki. Kolor który kojarzy się ze świeżością, orzeźwieniem i dodaje nam energii. W jasnym, czystym wnętrzu na pierwszy plan wyłania się to produkt w kolorowym opakowaniu.

Komunikacja wizualna. Element którego nie może zabraknąć w sklepie. Obecnie to stały element każdego dobrze zaprojektowanego konceptu. Zawsze aktualny w projektowaniu graficznym minimalizm w kompozycji z charakterystycznym akcentem starych rycin. Przywołujemy w pamięci klimat dawnych lokalne sklepów i rodzinnych manufaktur. Tradycja kojarzy nam się pozytywnie i na całym świecie ta stylistyka znajduje swoje poparcie.

Materiały wykończeniowe - nowość to na pewno winylowe podłogi drewnopodobne. Coraz odważniej sięgamy po nie w strefach piekarniczych, alkoholowych, cukierniach, dlaczego zatem nie spróbować tego rozwiązania w całym sklepie?
Wyposażenie - w tym roku z przyjemnością prezentujemy  nowatorskie rozwiązania  regałów specjalistycznych dedykowanych poszczególnym grupom asortymentowym. Szczególną uwagę zwracam na  nowości chłodnicze - np. stoły chłodnicze dla stref promocyjnych.

Producenci wyposażenia i oświetlenia wychodzą na przeciw naszym oczekiwaniom proponując praktyczne rozwiązania , ciekawy design i dobrą cenę. Teraz mamy już wszystkie elementy aby zaprojektować sklep wyjątkowy, skrojony na miarę dla naszego klienta. Zapraszam Państwa do sklepu, jestem pewna że znajdziecie Państwo wiele inspiracji dla swoich projektów.

do zobaczenia
architekt wnętrz Ewa Gawroniak-Olejniczak
www.ego-studio.pl

Ponizej wizualizacje The Perfect Store 2016.

Sklep zaprojektowała Ewa Gawroniak-Olejniczak z firmy Ego-Studio