Nawigacja

Ideą konkursu jest przedstawienie i nagrodzenie najciekawszych konceptów sklepowych w różnych formatach, które wyróżniają się zarówno pod względem estetycznym jak i użytkowym. Oceniana będzie także spójność i jednocześnie unikalność konceptu, zastosowanie unikalnych rozwiązań oraz design. Do konkursu mogą być zgłaszane sklepy w siedmiu kategoriach, które działają na terenie Polski i zostały otwarte w ciągu ostatniego roku. Kategorie:

  1. Hipermarket
  2. Supermarket
  3. Dyskont
  4. Sklep typu convenience
  5. Sklep odzieżowy
  6. Sklep specjalistyczny
  7. Remodeling

Warunkiem zgłoszenia sklepu do konkursu jest przesłanie informacji o obiekcie oraz materiału zdjęciowego, który przedstawiać będzie witrynę z logotypem lub marką, wnętrze sklepu, strefę sprzedaży oraz inne elementy, które są szczególnie ważne lub nowatorskie. Organizator nie pobiera opłat z tytułu zgłoszenia sklepu do Konkursu BEST SHOP CONCEPT. Zgłoszenia do konkursu można przesłać w terminie przedłużonym do 20 października 2017.

Zwycięskie i wyróżnione sklepy są prezentowane na łamach Perfect Store. W skład Jury w 2017 roku wchodzą: Przewodniczący Marek Borowiński, Ewa Gawroniak-Olejniczak, Joanna Bociąg oraz Marzena Szulc. Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie statuetek laureatom odbywa się podczas RetailShow Afterparty pierwszego dnia targów. Laureaci mogą posługiwać się tytułem Best Shop Concept 2017 i używać logo Konkursu w swojej działalności promocyjnej, reklamowej i informacyjnej.

LAUREACI EDYCJI 2017

LAUREACI EDYCJI 2016 

LAUREACI EDYCJI 2015

LAUREACI EDYCJI 2014

> Formularz zgłoszeniowy
> Regulamin konkursu

Informacji udziela Marzena Szulc, redakcja@ecppolska.pl, tel. 668-180-934.