Nawigacja

Kampania Biznes w e-commerce w Gazecie Wyborczej

Dlaczego to robimy?

Branża e-commerce w Polsce, jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów w naszym kraju. Według raportu portalu „Interaktywnie.com”, w 2020 r. wartość tego rynku wyniesie 70 mld zł. Za dokonywaniem zakupów w Internecie, przemawia wiele czynników. Na tą chwilę już 54% Polaków korzysta z usług sklepów internetowych. Wpływ na to mają również dwie ważne ustawy: o zakazu handlu w niedzielę oraz RODO. Zmieniający się rynek zmusza firmy do podjęcia zdecydowanych kroków i przeniesienia swojej działalności do Internetu, ale również zachęca wiele osób, do rozwinięcia swojego własnego e-biznesu. Nasza kampania, to obszerne kompendium wiedzy na tematy związane z sektorem e-commerce i ma na celu kompleksowe przedstawienie narzędzi, produktów i usług, dzięki którym firma może się swobodnie rozwijać.

Wszystkie możliwe formy współpracy są dostępne pod poniższym adresem wraz z przykładami realizacji: http://studio.mp/pl

O Mediaplanet:

Mediaplanet ułatwia budowanie świadomości marki poprzez tworzenie angażujących treści, z którymi klienci chcą być kojarzeni, umieszczając je w towarzystwie topowych influencerów, dopasowując kanały dystrybucji, aby dotrzeć do pożądanej grupy odbiorców i analizując wyniki.

Tworzymy interesujące tematycznie kampanie, z którymi klienci chcieliby być kojarzeni. Uatrakcyjniamy przekaz marki angażującym kontentem, pokazujemy firmę wśród najciekawszych influencerów. Gwarantujemy dystrybucję, która dociera do sprecyzowanej grupy odbiorców i oddajemy w ręce klientów raporty efektywności z dokładną analizą.

Wydawnictwo przygotowało dla subskrybentów specjalną ofertę, w ramach której mogą Państwo przedstawić firmę jako eksperta w e-commerce.

W przypadku zainteresowania udziałem w kampanii, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za kampanię:
Miłosz Wąsik
Mobile: +48 570 849 500
Email: milosz.wasik@mediaplanet.com